Ewa Piłat

Managing Director, Global CISO

Współtwórczyni i Członek Rady Cyber Women Community, oraz Zarządu Stowarzyszenia „Technologia w spódnicy”

MD, Group CISO – DWS Group

Z wykształcenia matematyk i informatyk. Absolwentka Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Podyplomowych Studiów Menadżerskich Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła studia Global MBA w University of London.

Z technologią i bezpieczeństwem związana jest od dwudziestu czterech lat. Obecnie zarządza globalnym zespołem ds. cyberbezpieczeństwa w Willis Towers Watson. Wcześniej pełniła funkcje Chief Information Security Officer dla grupy Jaguar Land Rover oraz Chief Technology Security Officer w Vodafone w Wielkiej Brytanii. Do 2016 przebywała w Polsce, gdzie sprawowała różne funkcje zarządcze m.in. jako Dyrektor Departamentu Bezpieczeństwa w T-Mobile Polska SA, Dyrektor Bezpieczeństwa Informacji w Royal Bank of Scotland Polska.

W roku 2017 została wyróżniona w rankingu TOP100 CISO na świecie; w 2018 znalazła się na liście TOP200 najwybitniejszych specjalistów bezpieczeństwa w Europie wyróżnionych przez OneTrust oraz TOP20 najlepszych ekspertek z Polski z obszaru bezpieczeństwa cyfrowego wyróżnionych przez „Perspektywy”.

Jest współtwórczynią i Członkiem Zarządu Stowarzyszenia „Technologia w spódnicy”, gdzie promuje różnorodność w środowisku technologicznym. W szczególności interesuje ją wczesna edukacja dzieci w zakresie technologii oraz wsparcie młodych, uzdolnionych kobiet. Zasiada również w Radzie CISO Governing Body dla Evanta w Groupie Gartner.

Obecnie mieszka i pracuje w Wielkiej Brytanii. Prywatnie – szczęśliwa matka, rozwijająca swoje zainteresowania. Pasjonatka podróży i poszerzania wiedzy na temat innych kultur. Lubi aktywnie spędzać wolny czas.

ORGANIZATOR

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1
Warszawa, Polska
www.evention.pl

© 2024 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.